Firma

O firme

O firme

Firma TEBAU, spol. s r.o. dodáva už od roku 1993 najširší sortiment kvalitných debnení a lešení Hünnebeck. Súčasťou služieb je bezplatný návrh nasadenia a pomoc pri realizácii. Každý výrobok je možné prenajať a neskôr zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu.S cieľom dodávať komplexný sortiment pre monolitické betóny, ponúka TEBAU spotrebný materiál do betónu - izolačné prvky na prerušenie tepelných mostov a odhlučnenie, výstuž betónu, dištančné prvky, debniace matrice na betón a stavebné fólie.V oblasti spracovania betónu ponúka TEBAU kvalitnú vibračnú a hladiacu techniku Lievers. Na všetky stroje zabezpečuje TEBAU záručný a pozáručný servis.

Kariéra

Kariéra

Spoločnosť TEBAU sa zameriava na vysokú kvalitu ponúkaného sortimentu v oblasti stavebných technológií a služieb, preto privíta vo svojich radoch kvalifikovaných a odborne zdatných pracovníkov. V súčasnoti ponúkame voľné pozície obchodný zástupca, skladový robotník a vodič, skladový robotník.

Certifikáty

Certifikáty

Cieľom spoločnosti TEBAU je udržanie vysokej kvality ponúkaných výrobkov a služieb. Okrem certifikátov a osvedčení na jednotlivé výrobky - lešenia, debnenia, spotrebný materiál, získala spoločnosť TEBAU v roku 2008 certifikát ISO 9001: 2008, ako osvedčenie o systéme riadenia kvality v organizácii.

Katalógy a návody

Katalógy a návody

Neoddeliteľnou súčasťou ponúkaných výrobkov a služieb sú podrobné návody na použitie, ktoré nájdete pri jednotlivých výrobkoch vo formáte pdf. Na požiadanie Vám návody dodáme v tlačenej forme.

Videoprezentácia

Videoprezentácia

Spoločnosť TEBAU predstavuje svoje výrobky a služby aj formou videoprezentácií. TEBAU má svoj vlastný YouTube kanál, kde nájdete zajímavé videá o firme, produktoch a službách.

TEBAU v médiách

TEBAU v médiách

Firma TEBAU nezabúda na odbornú verejnosť a uverejňovaním odborných článkov a inzerátov v publikáciách a časopisoch o stavebníctve (Top Stavebné, ASB, Stavebné materiály, Eurostav, Stavebníctvo a bývanie a iné) približuje ponúkaný sortiment a upozorňuje na inovácie.

Prieskum spokojnosti zákazníkov

Prieskum spokojnosti zákazníkov

Spoločnosť TEBAU privíta Vaše názory a pripomienky. Vyplnením stručného dotazníka nám pomôžete skvalitňovať naše služby a prípadne doplniť sortiment o nové výrobky.Novinky

Katalógy výrobkov