O firme

tebau-lesenie-debnenie.jpg

TEBAU, spol. s r.o ponúka najširší sortiment debnenia a lešenia od firmy Hünnebeck. Súčasťou služieb je bezplatný návrh nasadenia, zaučenie pracovníkov, odborná pomoc počas realizácie, prípadne montáž a demontáž lešenia.

Každý výrobok je možné prenajať, neskôr zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu, prípadne navrhnúť individuálny spôsob financovania. Okrem toho ponúkame rozsiahly sortiment spotrebného materiálu ako napríklad:

Ďalej ponúkame vibračnú a hladiacu techniku na spracovanie betónu od firmy Lievers. Samozrejmosťou u všetkých strojov je záručný a pozáručný servis.


eco.png

Zodpovednosť voči prírode 

Spoločnosť TEBAU zdôrazňuje svoj postoj k ochrane životného prostredia používaním kvalitných  materiálov s dlhou životnosťou a ich opakovaným používaním, predajom výrobkov z recyklovaných materiálov, používa ekologicky nezávadné čistiace prostriedky a zefektívňuje pracovné procesy tak, aby minimalizovala spotrebu pohonných hmôt.

safe.png

Bezpečnosť a ochrana zdravia 

Spoločnosť TEBAU v najvyššej miere dbá o bezpečnosť svojich pracovníkov a zákazníkov. Nič nenecháva na náhodu. Pravidelné školenia a dodrživanie potrebných predpisov sú samozrejmosťou. Bezpečnosť, kvalita a spoľahlivosť sú charakteristickými vlastnosťami aj pre všetky dodávané výrobky.


História

Spoločnosť TEBAU, spol. s r.o. vznikla 15.12.1993 so zameraním na predaj nových technológiií v stavebníctve. Cieľom bolo prinášať zahraničné novinky a snažiť sa o ich výrobu na území Slovenskej republiky z dôvodu zníženia ceny. Ako prvá spoločnosť priniesla na slovenský trh tieto novinky:

V roku 1994 boli otvorené kancelárske priestory na Drieňovej ulici 34 v Bratislave a začali sme s predajom vibračnej techniky od firmy Lievers. Zároveň zahájil činnosť predajno-prenájomný sklad na Bojnickej 18. Od roku 1995 ponúkame aj debnenia a lešenia od firmy Hünnebeck. Od roku 2005 bola otvorená prevádzka v Sučanoch a od roku 2006 v Košiciach vrátane predajno-prenájomných skladov. Počet zamestnancov sa z jedného v roku 1994 rozrástol na súčasných tridsať.

Video prehliadka spoľočnosti TEBAU

Pre zobrazenie tohoto obsahu musíte mať nainštalovaný Adobe Flash.


Novinky

Katalógy výrobkov