Komplexné služby pod jednou strechou

Spoločnosť TEBAU, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a do povedomia svojich zákazníkov sa dostala nie len kvalitným sortimentom, ale aj bezkonkurenčými službami. Na rozdiel od veľkých firiem, kde proces obstarania debniacich a lešenárskych systémom prebieha zložitejšie, TEBAU bez problémov vybaví každého zákazníka - rýchlo, komplexne a za vynikajúce ceny. Čo všetko poskytuje TEBAU k debneniu a lešeniu?

Tebau-planovanie.png

Plánovanie na mieru

TEBAU poskytuje zákazníkom pomoc v procese projektu. Pomôže optimalizovat harmonogram nasadenia debnenia a lešenia. Pomocou plánovacieho softvéru H-CAD vyhotoví kladačské plány, určí presné množstvo materiálu. Okrem toho poskytne kvalifikovaného ko-ordinátora debnenia a lešenia. V rámci projektu statiky odporučí spotrebný materiál a špeciálne sta-tické komponenty. Na navrhovanie tepelno-izolačných prvkov používa TEBAU softvér IsoproDesign (izopro dizajn), ktorý aj poskytuje na požiadanie.


Tebau-doprava-na-stavbu.png

Doprava až na stavbu

TEBAU zabezpečuje dopravu materiálu na stavbu. Ak ide o menšie stavby, v priebehu jedného dňa, pri veľkých projektoch do jedného týždňa. V centrálnych skladoch sa tovar naloží a vyexpeduje na požadované miesto bezpečne a načas.


Tebau-cisteni-a-udrzba.png

Čistenie a údržba

Používané debnenie a lešenie TEBAU čistí profesionálne a ekologicky. V prípade potreby sa opravia alebo vymenia poškodené súčasti, čím sa životnosť systémov predĺži.

Tebau-skolenie.png

Semináre a školenie

Pre svojich zákazníkov TEBAU pripravuje semináre, teoretické a praktické školenia, určené pre projektových manažérov, obchodníkov, majstrov a študentov.


Tebau-prenajom-a-servis.png

Prenájom a servis

TEBAU dodáva aj vibračnú, hladiacu a hutniacu techniku na liate betóny. Každý výrobok je možné prenajať, zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu, alebo navrhnúť individuálny spôsob financovania. Na všetky zakúpené stroje poskytuje TEBAU záručný a pozáručný servis. V rámci záručnej doby zákazník neplatí za prenájom náhradného zariadenia.


Tebau-sluzby-a-predaj.png

Komplexné služby a predaj pod jednou strechou

Kvalifikovaní pracovníci firmy TEBAU poskytujú zákazníkom komplexné služby bez ohľadu na to, či ide o veľký projekt alebo rodinný dom, o malú či veľkú firmu. TEBAU vybaví každého zákazníka rýchlo a komplexne na svojich troch prevádzkach – v Bratislave, Sučanoch a Košiciach. Poradiť, navrhnúť a poskytnúť všetok materiál, to je krédom firmy TEBAU – všetko pod jednou strechou!Novinky

Katalógy výrobkov