Tebau v médiách

Inovácie v debniacich systémoch pre vyššiu efektivitu výstavby a diskusné fórum s účasťou riaditeľa firmy TEBAU, spol. s r.o.

14.9.2014

Rozhodujúcimi faktormi pri výbere správneho debnenia pri výstavbe akéhokoľvek objektu je efektivita – rýchlosť výstavby a spoľahlivosť debniaceho systému v správnom pomere s bezpečnosťou. Spoločnosť TEBAU, spol. s r.o. je na Slovensku popredným dodávateľom debnení a lešení a prináša na trh nové systémy značky Hünnebeck. Zaujímavou súčasťou tohto vydania je aj diskusné fórum za účasti popredných výrobcov a dodávateľov debnenia a lešenia na Slovensku, ktorí odpovedali na otázky týkajúce sa inovácií a trendov v oblasti debniacich systémov a lešení.

Celý článok bol publikovaný v čísle 09/2014 časopisu EUROSTAV

Diskusné fórum bolo publikované v čísle 09/2014 časopisu EUROSTAV

Viac ako 75.000 čitateľov je informovaných o nových stránkach www.debnenie.sk a www.lešenie.sk

2.7.2012

Špecializovaná príloha Reality a bývanie denníka PRAVDA vychádza niekoľko krát do roka a zachytáva najnovšie trendy a novinky v stavebníctve. Firma TEBAU informuje širokú verejnosť o nových internetových stránkach, ktoré sa venujú výhradne debneniu a lešeniu. Stránky www.debnenie.sk a www.lešenie.sk zaujmú svojím jednoduchým a prehľadným dizajnom a poskytnú potrebné informácie pre záujemcov a lešenie a debnenie. Nápadité logá vo výrazných farbách www.lesenie.sk a www.debnenie.sk rýchlo nasmerujú čitateľa tam, kde nájde všetko potrebné pre svoju stavbu v oblasti debnenia a lešenia.

Celý inzerát bol publikovaný v prílohe, Reality a byvanie, denniku PRAVDA

Lešenia pod jednou strechou

19.6.2012

Nová internetová stránka www.lešenie.sk prináša komplexné informácie o rôznych typoch lešení, ktoré umožnujú realizovat aj zložité projekty. Rámové lešenie Bosta 70 je bezpecné, stabilné a práca s ním je rýchla a jednoduchá. Dovolené zataženie lešenia so štandardnou šírkou rámu 70 cm je 200 kg/m2. Na lešenie Bosta 100 so šírkou rámu 100 cm je dovolené plošné zataženie 600 kg/m2 a ciastkové bodové zataženie až 1 000 kg/m2. Dlhú životnost lešení Bosta zarucujú pozinkované ocelové casti, dôkladne impregnované drevené dosky a kvalitné vypracovanie. Všetky casti sú lahké a praktické, bezchybne sa zmontujú, zamknú a automaticky zarovnajú pomocou zástrckových spojov a samospádových prepínacov. Na realizáciu velkých projektov, ako sú veže, nádrže, klenuté stropy, javiská alebo schodiská, sa používa priestorové lešenie Modex.

Celý článok bol publikovaný v čísle 02/2012 časopisu Inžinierske stavby.

Spoľahlivé debnenie a bezpečné lešenie pre vašu stavbu

19.6.2012

Stavebná sezóna sa rozbieha a jedným z prvých materiálov, potrebných na stavbu je debnenie a lešenie. Spoločnost Tebau na skvalitnenie svojich služieb zákazníkom spúšta nové internetové stránky venované spomínaným materiálom. Stránky www.lesenie.sk a www.debnenie.sk ponúkajú jednoduchú a efektívnu orientáciu v sortimente, poskytujú základné informácie o cenách prenájmu debnenia, lešenia a predstavujú stavby, na ktorých sa to-ktoré debennie alebo lešenie použilo.

Celý článok bol publikovaný v čísle 05/2012 časopisu dom a byt.

« Predchádzajúci1234Ďalší »


Novinky

Katalógy výrobkov