Najširší sortiment, debnenia, lešenia a spotrebného materiálu

Referencie

Pozrite si projekty, na ktorých sme sa podieľali

Vybrať projekt

Referenčné projekty


 • Projekt Zuckermandel vznikol v miestach bývalej osady, ktorá sa pretransformovala na novú atraktívnu mestskú štvrť. Vďaka dobudovaniu tejto lokality dochádza k rozšíreniu centra mesta a pešiemu prepojeniu historického jadra Bratislavy s nábrežnou promenádou. Projekt Zuckermandel kombinuje obytnú (15 200 m2) a administratívnu zástavbu (36 000 m2), obchodné priestory, reštaurácie a kaviarne (3 500 m2). Pri výstavbe celého objektu boli zabudované tepelno - izolačné nosníky (termokoše) ISOPRO.

  Zobraziť projekt
 • Národný futbalový štadión vyrastie v areáli pôvodného štadióna ŠK Slovan Bratislava s kapacitou viac ako 22 000 miest na sedenie. Pri výstavbe časti objektu bolo použité debnenie stĺpov a stenové debnenie RASTO a TAKKO, stropné debnenie HÜNNEFLEX v rozsahu približne 500 m2, vylamovacie stavebné dielce PLEXUS a spotrebný materiál do betónu.

  Zobraziť projekt
 • Na Suchom mýte v blízkosti Prezidentského paláca sa nachádza projekt, ktorý prešiel masívnou rekonštrukciou, no zároveň si zachoval svoj pôvodný názov - Modrá guľa. Ide o transformáciu bývalej administratívnej budovy z 90-tych rokov na byty. Okrem štartovacích bytov vznikli v komplexe aj administratívne a komerčné priestory s výmerou takmer 6000 m2. Pri výstavbe celého objektu bolo použité rámové lešenie BOSTA 70 a stropné debnenie HÜNNEFLEX v rozsahu približne 800 m2.

  Zobraziť projekt
 • Panorama Business II je administratívna budova modernej generácie s viac ako 28 000 štvorcovými metrami kancelárskych priestorov. Nachádza sa na rohu Landererovej a Čulenovej ulice v Bratislave v tesnom dotyku s budovou SND a nákupnou galériou Eurovea. Budovanie technickej špecifikácie bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo najnovšie trendy a požiadavky na zefektívnenie nákladov. Projekt by mal dosiahnuť energetickú efektívnosť potrebnú pre certifikát LEED Gold. Pri výstavbe celého objektu bolo použité stropné debnenie HÜNNEFLEX v rozsahu približne 3500 m2. Monolitické kruhové stĺpy boli zhotovené pomocou papierového debnenia MONOTUB.

  Zobraziť projekt
 • Diaľničný úsek D1 Hubová – Ivachnová, ktorý by mal v priebehu niekoľkých rokov prispieť k prepojeniu Bratislavy a Košíc je momentálne vo fáze výstavby. Pri výstavbe niekoľkých častí úseky boli použité schodiskové veže rámového lešenia BOSTA a betónové dištančné prvky.

  Zobraziť projekt

Projekt Zuckermandel

Projekt Zuckermandel vznikol v miestach bývalej osady, ktorá sa pretransformovala na novú atraktívnu mestskú štvrť. Vďaka dobudovaniu tejto lokality dochádza k rozšíreniu centra mesta a pešiemu prepojeniu historického jadra Bratislavy s nábrežnou promenádou. Projekt Zuckermandel kombinuje obytnú (15 200 m2) a administratívnu zástavbu (36 000 m2), obchodné priestory, reštaurácie a kaviarne (3 500 m2). Pri výstavbe celého objektu boli zabudované tepelno - izolačné nosníky (termokoše) ISOPRO.

Národný futbalový štadión

Národný futbalový štadión vyrastie v areáli pôvodného štadióna ŠK Slovan Bratislava s kapacitou viac ako 22 000 miest na sedenie. Pri výstavbe časti objektu bolo použité debnenie stĺpov a stenové debnenie RASTO a TAKKO, stropné debnenie HÜNNEFLEX v rozsahu približne 500 m2, vylamovacie stavebné dielce PLEXUS a spotrebný materiál do betónu.

Modrá guľa

Na Suchom mýte v blízkosti Prezidentského paláca sa nachádza projekt, ktorý prešiel masívnou rekonštrukciou, no zároveň si zachoval svoj pôvodný názov - Modrá guľa. Ide o transformáciu bývalej administratívnej budovy z 90-tych rokov na byty. Okrem štartovacích bytov vznikli v komplexe aj administratívne a komerčné priestory s výmerou takmer 6000 m2. Pri výstavbe celého objektu bolo použité rámové lešenie BOSTA 70 a stropné debnenie HÜNNEFLEX v rozsahu približne 800 m2.

Panorama Business II

Panorama Business II je administratívna budova modernej generácie s viac ako 28 000 štvorcovými metrami kancelárskych priestorov. Nachádza sa na rohu Landererovej a Čulenovej ulice v Bratislave v tesnom dotyku s budovou SND a nákupnou galériou Eurovea. Budovanie technickej špecifikácie bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo najnovšie trendy a požiadavky na zefektívnenie nákladov. Projekt by mal dosiahnuť energetickú efektívnosť potrebnú pre certifikát LEED Gold. Pri výstavbe celého objektu bolo použité stropné debnenie HÜNNEFLEX v rozsahu približne 3500 m2. Monolitické kruhové stĺpy boli zhotovené pomocou papierového debnenia MONOTUB.

Diaľničný úsek D1 Hubová – Ivachnová

Diaľničný úsek D1 Hubová – Ivachnová, ktorý by mal v priebehu niekoľkých rokov prispieť k prepojeniu Bratislavy a Košíc je momentálne vo fáze výstavby. Pri výstavbe niekoľkých častí úseky boli použité schodiskové veže rámového lešenia BOSTA a betónové dištančné prvky.

Kontaktujte nás

TEBAU, spol. s.r.o.

Bojnická 18/C
831 04 Bratislava

Telefon: 02 496 83 900

E-mail: info@tebau.sk

GPS: 48.19393, 17.16125

Kariéra v TEBAU