Najširší sortiment, debnenia, lešenia a spotrebného materiálu

TEBAU, spol. s r.o ponúka široký sortiment debnenia, lešenia, vibračnej techniky a spotrebného materiálu do betónu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, či už ide o malého stavebníka alebo veľkú firmu. Poskytneme Vám všetko, čo potrebujete k debneniu a lešeniu pod jednou strechou rýchlo, komplexne a za vynikajúce ceny. Súčasťou služieb je bezplatný návrh nasadenia, zaučenie pracovníkov, odborná pomoc počas realizácie, prípadne montáž a demontáž lešenia.

Každý výrobok je možné prenajať, neskôr zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu, prípadne navrhnúť individuálny spôsob financovania. Okrem toho ponúkame rozsiahly sortiment spotrebného materiálu ako napríklad:

  • izolačné prvky
  • tesnenia pracovných škár
  • termokoše
  • šmyková výstuž a šmykové tŕne
  • dištančné prvky
  • papierové debnenie stĺpov

Dňa 23.6. 2010 naša firma získala certifikát ISO 9001-2008.

Zodpovednosť voči prírode

Spoločnosť TEBAU zdôrazňuje svoj postoj k ochrane životného prostredia používaním kvalitných materiálov s dlhou životnosťou a ich opakovaným používaním, predajom výrobkov z recyklovaných materiálov, používa ekologicky nezávadné čistiace prostriedky a zefektívňuje pracovné procesy tak, aby minimalizovala spotrebu pohonných hmôt.

Bezpečnosť a ochrana zdravia

Spoločnosť TEBAU v najvyššej miere dbá o bezpečnosť svojich pracovníkov a zákazníkov. Nič nenecháva na náhodu. Pravidelné školenia a dodržiavanie potrebných predpisov sú samozrejmosťou. Bezpečnosť, kvalita a spoľahlivosť sú charakteristickými vlastnosťami aj pre všetky dodávané výrobky.

História

Spoločnosť TEBAU, spol. s r.o. vznikla 15.12.1993. Víziou bolo vybudovanie stabilnej spoločnosti so zameraním na predaj nových technológií v stavebníctve. Hlavným zámerom bolo priniesť zahraničné novinky a snažiť sa o ich výrobu na území Slovenskej republiky z dôvodu zníženia ceny. Naša spoločnosť ako prvá priniesla na slovenský trh tieto novinky:

V roku 1994 sme otvorili naše prvé kancelárske priestory na Drieňovej ulici 34 v Bratislave a začali sme s predajom vibračnej techniky od holandskej firmy Lievers. Zároveň sme otvorili náš predajno-prenájomný sklad na Bojnickej ulici 18 v Bratislave. Od roku 1995 ponúkame debnenia a lešenia od nemeckej firmy Hünnebeck. V roku 2005 sme rozšírili našu pôsobnosť na Slovensku otvorením prevádzky v Sučanoch. Od roku 2006 sa naša spoločnosť rozrástla o ďalšiu pobočku na Magnezitárskej ulici 5 v Košiciach.  Počet zamestnancov sa z jedného v roku 1994 rozrástol na súčasných štyridsať.

Kontaktujte nás

TEBAU, spol. s.r.o.

Bojnická 18/C
831 04 Bratislava

Telefon: 02 496 83 900

E-mail: info@tebau.sk

GPS: 48.19393, 17.16125

Kariéra v TEBAU