Najširší sortiment, debnenia, lešenia a spotrebného materiálu

Komplexné služby pod jednou strechou

Spoločnosť TEBAU, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a do povedomia svojich zákazníkov sa dostala nielen kvalitným sortimentom, ale aj bezkonkurenčnými službami. Proces obstarania debniacich a lešenárskych systémov u nás je nielen rýchlejší, ale aj jednoduchší v porovnaní so štandardmi v tomto odvetví. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, či už ide o malého stavebníka alebo veľkú firmu. Poskytneme Vám všetko, čo potrebujete k debneniu a lešeniu pod jednou strechou rýchlo, komplexne a za vynikajúce ceny.

Plánovanie na mieru

Radi Vám poskytneme pomoc v procese návrhu Vášho projektu. Pomôžeme optimalizovať harmonogram nasadenia debnenia a lešenia. Pomocou plánovacieho softvéru H-CAD Vám vyhotovíme kladačské plány a určíme presné množstvo materiálu. Okrem toho Vám naši technici poskytnú kvalifikované poradenstvo pri návrhu technického riešenia Vášho projektu. V rámci projektu statiky odporučíme spotrebný materiál a špeciálne statické komponenty vhodné na riešenie špecifických potrieb stavby. Na navrhovanie tepelno-izolačných prvkov používame softvér IsoproDesign, ktorý Vám poskytneme na požiadanie.

Doprava až na stavbu

Zabezpečíme dopravu materiálu priamo na Vašu stavbu. Ak ide o menšie stavby, dopravu zabezpečíme v priebehu jedného dňa, pri veľkých projektoch do jedného týždňa. V našich centrálnych skladoch tovar naložíme a vyexpedujeme na požadované miesto bezpečne a načas.

Čistenie a údržba

Pri čistení našich debniacich a lešenárskych systémov kladieme dôraz na profesionalitu a ekologickosť. V prípade potreby opravíme alebo vymeníme poškodené komponenty, čím sa životnosť systémov predĺži.

Semináre a školenie

Pre svojich zákazníkov pripravujeme semináre, teoretické a praktické školenia, ktoré sú určené pre projektových manažérov, obchodníkov, majstrov alebo študentov.

Prenájom a servis

Súčasťou našich služieb je aj prenájom vibračnej, hladiacej a hutniacej techniku na liate betóny. Každý výrobok z nášho sortimentu je možné prenajať, zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu, alebo navrhnúť individuálny spôsob financovania. Na všetky zakúpené stroje poskytujeme záručný a pozáručný servis. V rámci záručnej doby zákazník neplatí za prenájom náhradného zariadenia.

Komplexné služby a predaj pod jednou strechou

Naši kvalifikovaní pracovníci Vám poskytnú komplexné služby bez ohľadu na to či staviate rodinný dom alebo veľký projekt. Samozrejmosťou je individuálny prístup podľa potrieb každého zákazníka. Radi Vás obslúžime na svojich troch prevádzkach – v BratislaveSučanoch a Košiciach. Poradenstvo, návrh riešenia, dodávka materiálu a v neposlednom rade spokojní zákazníci sú cieľom našej práce. U nás nájdete všetko pod jednou strechou!

Kontaktujte nás

TEBAU, spol. s.r.o.

Bojnická 18/C
831 04 Bratislava

Telefon: 02 496 83 900

E-mail: info@tebau.sk

GPS: 48.19393, 17.16125

Kariéra v TEBAU