Najširší sortiment, debnenia, lešenia a spotrebného materiálu

O firme

Firma TEBAU, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a do povedomia svojich zákazníkov sa dostala nielen kvalitným sortimentom, ale aj bezkonkurenčnými službami. Proces obstarania debniacich a lešenárskych systémov u nás je nielen rýchlejší, ale aj jednoduchší v porovnaní so štandardmi v tomto odvetví. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, či už ide o malého stavebníka alebo veľkú firmu. Poskytneme Vám všetko, čo potrebujete k debneniu a lešeniu pod jednou strechou rýchlo, komplexne a za vynikajúce ceny.

Kariéra

Už od svojho vzniku kladieme dôraz na vysokú kvalitu ponúkaného sortimentu v oblasti stavebných technológií a služieb. Preto radi privítame kvalifikovaných a odborne zdatných pracovníkov na rôznych pozíciách.

Certifikáty

Jedným z našich cieľov je udržanie vysokej kvality ponúkaných výrobkov a služieb. Okrem certifikátov a osvedčení na jednotlivé výrobky - lešenia, debnenia, spotrebný materiál, sme získali v roku 2008 aj certifikát ISO 9001: 2008, ako osvedčenie o systéme riadenia kvality v organizácii.

Katalógy a návody

Neoddeliteľnou súčasťou ponúkaných výrobkov a služieb sú podrobné návody na použitie, ktoré nájdete pri jednotlivých výrobkoch vo formáte pdf. Na požiadanie Vám návody dodáme v tlačenej forme.

Videoprezentácia

Na našom YouTube kanáli nájdete zaujímavé videá o firme, produktoch a službách.

TEBAU v médiách

Nezabúdame ani na odbornú verejnosť a uverejňovaním odborných článkov a inzerátov v publikáciách a časopisoch o stavebníctve (Top Stavebné, ASB, Stavebné materiály, Eurostav, Stavebníctvo a bývanie a iné). Našim cieľom je priblížiť Vám náš sortiment a upozorniť na inovácie.

Prieskum spokojnosti

Radi privítame Vaše názory a pripomienky, aby sme naše služby mohli aj naďalej zlepšovať. Vyplnením stručného dotazníka nám pomôžete skvalitňovať naše služby a prípadne doplniť sortiment o nové výrobky.

Kontaktujte nás

TEBAU, spol. s.r.o.

Bojnická 18/C
831 04 Bratislava

Telefon: 02 496 83 900

E-mail: info@tebau.sk

GPS: 48.19393, 17.16125

Kariéra v TEBAU